Devit İnfo Sitesinden Wireless Donanım Kimliğinden Hangi İşletim Sistemini İndirmeliyim

merhaba Devit İnfo Sitesinden Wireless Donanım Kimliğinden Hangi İşletim Sistemini İndirmeliyim Bilgisayarm Exper Karizma a5v ilk aldığım yılda windows 8 64 bit yüklü olarak geldi şmdi ise windows 10 pro 21H2 64 bit işletim sisteini kulllaıyorum aağıdaki resimde win 8 x64 ve win 8 bağlantısındada windows 8 64 bit windows 10 64 bit  mevcut hangisini indirmeliyim

@alattin @hydra

gorele28 gorele28 (387)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Versiyon numaraları dahil her şey aynı görünüyor. Bazıları .exe, bazıları .zip dosyası. Bu sebepten indirdiğin dosya fark etmez.

    Fotoğrafta göremedim ama Windows 10 64 bit sürümü varsa elbette bunu indir. Sen de Windows 10 64 bit sürümünü kullanıyormuşsun.

    Not: Araştırdğım kadarı ile realtek rtl8723ae wireless lan 802.11n pci-e için güncel bir Windows 10 sürücüsü yok.  Windows 10 tanıyorsa bu sürücüyü güncellemeye çalışma. Tanımıyorsa Windows 8 64 bit sürücüsünü yüklemeyi deneyebilirsin.

    alattin alattin (16984)
    2 yıl önce cevaplandı

    • @alaattin hocam indirdiğim Windows 8 64 Bit zip içinde Win 10 x64 mevcut fakat Win 10 x64 ü kurduğumda internetim çok yavaşlanıyor bende Win 8 x64 ü kuruyorum gorele28 2 yıl önce
    • @gorele28 ilginç bir durummuş, Win 8 64 bit ile sorunsuz mu çalışıyor peki? alattin 2 yıl önce
    • Evet sorunsuz çalışıyor gorele28 2 yıl önce