Diğer Hesabımdan Soru soramıyorum .

Turansmsk10 hesabından soru soramıyorum o yüzden bu hesabı açtım . Soru parylaşmaya çalıştığımda güvenlik seviyesi yetersiz diyor .

turansmsk11 turansmsk11 (16)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Güvenirlik puanı 50'nin altındaki kullanıcılar günlük 5 gönderi yapabiliyor. Güvenilirliğiniz 50'yi aştığında bu limit otomatik kalkacak. Bu bir spam koruması. Maalesef geçmiş dönemlerde bazı kullanıcılar sınırsız gönderi yapabilme işlemini suistimal ettiler. Reklamlar ve uygun olmayan içerikler paylaştılar. Bu sebepten bu tür bir koruma söz konusu.

    Diğer soru ve cevaplarınız incelendikten sonra güvenirliğiniz artacaktır.

    Detaylı bilgi için: Güvenilirlik nedir?

    alattin alattin (16984)
    7 yıl önce cevaplandı

      profilinize girin güvenilirlik kısmından bakabilirsiniz . düşükse ondandır

      eminnmehmet eminnmehmet (11)