Digitürk üyelik iptali

Arkadaşlar merhaba, digitürk üyelik iptalini web üzerinden yapabiliyor muyuz? Digitürk web sitesinde üyelik iptali ile ilgili bir bölüm var mı? Digitürk web sitesini kontrol ettim üyelik iptali ile ilgii bir bölüm göremedim acaba ben mi gözden kaçırdım?

emel emel (67)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Digitürk üyelik iptali işlemini web sitesi üzerinden yapamıyorsunuz. Daha önce bende böyle bir aratıştırmaya girmiştim. Digitürk üyelik iptali için Digitürk'e faks veya posta göndermeniz gerekiyor.

    Digitürk üyelik iptali için sizden şunlar isteniyor:

    •    Nüfus cüzdanınızın arkalı önlü fotokopisi,
    •    Ulaşılabilecek bir cep telefon numarası,
    •    Neden iptal etmek istediğiniz,
    •    İptalini istediğiniz üyeliğinizin numarası veya digital kart numarası
    •    İmzanız

    İptal talebinizi +90 (212) 473 99 99 nolu faksa aşağıdaki bilgilerin bulunduğu tek sayfalık belgeyi fakslayarak verebiliyorsunuz.
    Faks ulaştıktan ve işleme alındıktan sonra, iptal talep belgenizde bildirdiğiniz cep telefonunuza işlemlerinizin yapıldığına dair bilgilendirme mesajı gönderiliyor Eğer SMS 24 saat içinde ulaşmaz ise, Müşteri Hizmetlerini(02124737373) aramalısınız.

    Digitürk üyelik iptali için aşağıdaki gibi bir dilekçe dolduruyorsunuz:

    DİGİTÜRK MÜŞTERİ HİZMETLERİNE

    TALEPTE BULUNAN KULLANICI: (Ad ve Soyadınızı yazınız)

    DİGİTÜRK ABONE NUMARASI: (Abonelik numaranızı buraya yazınız)

    CEP TELEFONU: (Digitürkte kayıtlı telefon numaranızı yazınız.

    KONU : Digitürk abonelik iptal talebidir.

    İPTAL SEBEBİ: (Digitürkü iptal ettirme sebebini yazınız)

    AÇIKLAMALAR: Digitürk Müşteri Hizmetleri ile ../…/20.. tarihinde yapmış olduğum telefon görüşmesinde Digitürk Aboneliğimin iptalinin gerçekleşebilmesi için iptal talebimi belirten bir dilekçe ile nüfus cüzdanı fotokopisinin 0212-473 99 99 faks numarasına faks çekilmesi halinde iptal işlemenin gerçekleştirileceği Müşteri Hizmeti tarafından bildirilmiştir.

    SONUÇ ve TALEP: Yukarıda açıklamış olduğum nedenlerle Digitürk üyeliğimin İPTAL EDİLMESİNİ, İptal talebimden sonra tarafınızdan verilen Receiver’i sözleşmedeki adresimden gelip alabileceğinizi, İptal işleminin tarafınızca yapılmaması halinde ya da geç yapılması halinde ve Receiver’in tarafınızca teslim alınmaması halinde sorumluluk kabul etmediğimi bildirir, dilekçemdeki talep doğrultusunda iptal işlemimin gerçekleştirilmesini saygılarımla arz ve talep ederim. ../…/20..

    İptal Talebinde Bulunan

    (Ad ve Soyadınızı yazınız ve altını imzalayınız)

    EKİ: Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

    Digitürk üyelik iptal talebinizi posta ile de yollayabilirsiniz.

    Digitürk Adres bilgileri:
    Krea İçerik Hizmetleri ve
    Prodüksiyon Anonim Şirketi
    Abbasağa Mah. Sungurlar İş Hanı
    No:45 Kat: 1-2-3
    Beşiktaş 34353 İstanbul

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)