dijital fotograf makinesi normalde bozulmadı ama yeni pil takmama ragmen açılmıyor

 sony cyber-shot DSC-S700 fotograf makinesi yeni pil takmama ragmen açılmıyor napabilirim?

mevokaya mevokaya (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    Pilleri yanlış takmış olamazsınız sanırım. Artı ve eksi kutuları doğru yöne bakıyor mu?

    Eğer yeni, yani şarjı tam pil takmanıza rağmen fotoğraf makinası açılmıyorsa fotoğraf makinanız arızalanmış olabilir.

    Eğer pilleri dolu ve açma kapama düğmesine bastığınızda açılmıyorsa muhtemelen arızalanmış demektir.

    Son olarak pilleri çıkartın bir kaç saat bekleyin ve sonra tekrardan takın ve açmayı deneyin.

    hakan hakan (15424)