Dikey telefon büyütücü var mı?

İsmi ne olarak geçiyor alışveriş sitelerinde?

misty misty (556)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Normal telefon ekran büyütücü alsan onu dik koysan? telefon ekran büyütücülerin hepsi standart. Belki sorunu yanlış anladım. ama sen telefonu dik kullanmak istiyorsan ve ekranını büyütmak istiyorsan telefon ekran büyütücüyü de dik koy karşısına.

    hakan hakan (15424)
    1 yıl önce cevaplandı

    • masanın üstünde durabilir ama dizimin üstünde kullanmayı düşünüyordum. fotoğraflara bakılırsa dengede durmaz gibi misty 1 yıl önce