Dikkat: Bu hesap geçici olarak kısıtlandı

Ziyaret ettiğim bir Twitter profilinde bu sabah Dikkat: Bu hesap geçici olarak kısıtlandı
Bu hesapta olağan dışı etkinlikler tespit ettiğimiz için bu uyarıyı alıyorsun. Yine de görüntülemek istiyor musun? yazmaya başladı. Bunun anlamı nedir?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ziyaret etmiş olduğunuz profil bir sebepten dolayı banlanmış. Yani kısıtlanmış, uyarıda bu kısıtlamanın geçici olduğu yazıyor, yani kısıtlama bitene kadar bu hesapta beğeni atma, yorum yapma, tweet atma gibi özellikler yasaklanmış olabilir. Hesabın kısıtlanma sebebi ise güvenlik sorunları, kural ihlali gibi birçok şey olabilir.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)