Dillerinizi Windows 8 içinde yeniden ekleneniz gerekiyor hatası

Selamun aleyküm öncellikle bende böyle bir şey çıktı Windows 8 kurarken acaba çözümü var mıdır?
Dillerinizi Windows 8 içinde yeniden eklemeniz gerekiyor. Böyle bir hata verdi tam kurarken acaba bir çözümü var mıdır?

atitooyundayt atitooyundayt (5)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 7 den Windows 8 e yükseltirsek mi oluyor yoksa sıfırdan Windows 8 mi kuruyorsun?

    Daha önce hiç bu hata ile karşılaşmadım. Biraz araştırdım genelde Windows 7 den Windows 8 yükseltirsen bu hata alınabiliyormuş.

    Çözüm olarak da Windows 7 de yüklü olan dil paketlerini kaldır öyle Windows 8 kur denmiş. Bu başkalarında işe yaramış.

    Yine Windows 8 - Windows 8.1 yükseltmesi yapıyorsan da aynı işlemi yap. İşleme başlamadan önce yüklü dil paketlerini kaldır. Muhtemelen senin ilk sisteminin dili ingizlice ve sen Türkçe dil paketi yükledin ve bunun üzeriden yükseltme yapıyorsun.

    hakan hakan (15424)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Öncelikle sorumu cevapladığınız için çok teşekkür ederim. Evet windows 7'den windows 8'e yükseltiyorum. Anlamadığım şekilde bu hata çıkıyor. Ve sizin dediğiniz dil paketi kaldırma olayını nasıl yapacağız? atitooyundayt 2 yıl önce
    • Programlar ve Özellikler bölümünde yüklü dil paketini görebilirsin @atitooyundayt hakan 2 yıl önce
    • teşekkürler atitooyundayt 2 yıl önce