dinlemeyi nasıl kandırırım.

Telefonum galaxy s4 telefonumda dinleme programi oldugunu dusunuyorum bunun icin ne yapmaliyim telefoncuya vericem yazilim diyor ama inanmiyorum fabrika ayarlarina donup vericek bana yardim edin lutfen...

sedefabrk sedefabrk (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dinlemeyi kandırmakmı istiyorsun, kaldırmakmı?..

    Şaka bir yana, dinlenildiğini düşünmen evham olabilir ama bu düşünce sana rahatsızlık veriyorsa, fabrika ayarlarıyla varsa eğer bu problem, kesin şekilde çözüme kavuşur. Kendin yapamıyor isen ver telefoncuya halletsin.

    Telefoncuya söylersin hemen senin yanında yapar. En fazla 10 dakikalık bir iş.

    Samsung Galaxy S4​ ile Fabrika ayarlarına nasıl dönülür?

    Telefon yavaş çalışırsa veya başka bir şekilde normal çalışmazsa, bazı durumlarda telefonu fabrika ayarlarına sıfırlamanız yardımcı olabilir. Bu durumda, telefonda kendinizin oluşturduğu yapılandırmalar silinir.

    1. "Fabrika ayarlarına sıfırla" bulun

    • Telefonun en üst kenarından başlayarak, parmağınızı ekran üzerinde aşağıya doğru sürükleyin.
    • Ayarlar ikonu'na basın.
    • Hesaplar menü sekmesine basın.
    • Yedekle ve sıfırla'ya basın.
    • Fabrika ayarlarına sıfırla'ya basın.

    2. Fabrika ayarlarını yeniden oluşturun

    • Cihazı sıfırla'ya basın.
    • Tümünü sil'e basın.
    • Telefon fabrika ayarlarını yeniden oluştururken bir müddet bekleyiniz.
    • Telefonu yapılandırmak için ve kullanıma hazır hale getirmek için telefon ekranındaki açıklamaları uygulayın.
    temmuz temmuz (12505)