dinozororg virüsü nasıl temizlenir?

selamın aleyküm pc her açılınca microsoft eadge tarayacısını açıp dinozororg sitesini giriyor nasıl silebilirim? dinozororg  virüsü nasıl temizlenir?

alome6134 alome6134 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bilgisayarına reklam virüsü bulaşmış görünüyor. Malwarebytes programıyla sağlam bir temizlik yaparsan sorun çözülecektir. Malwarebytes kullanımı ve indirme linki https://www.youtube.com/watch?v=CUFqKuwP6lc

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bahsettiğin Dinoraptzor.org olabilir mi? Burada anlattım: Dinoraptzor.org virüsü kaldırma bunu yap sorun çözülür.

      Aynı zamanda Malwarebytes ile de tarat bilgisayarın temizlensin.

      hakan hakan (15424)
      4 yıl önce cevaplandı

        arkadaşın bahsettigi antivirüsü kurdum ve geçti çok teşşekürler uzman net

        alome6134 alome6134 (1)