DirectX 11 A Cabinet File Hatası

Kaç gündür DirectX kurmaya çalışıyor fakat her seferinde şu hatayı veriyor:

 A cabinet file necessary for installation cannot be trusted. Please verify the Cryptographic Services are enabled and the cabinet file certificate is valid.

İnternette günlerdir araştırıyorum fakat söylenen çözümlerden hiçbiri sorunu çömedi. İşletim sistemim Windows 8.1.

bartuzen bartuzen (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Directx 11 kurulum hatası linkindeki çözümü denediniz mi?

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

      O çözümü birkaç kere denememe rağmen sonuç alamadım.

      bartuzen bartuzen (3)