DirectX 11 nedir ve ne işe yarar?

Merhabalar Homefront oyunun grafik ayarlarında DirectX 11 seçeneği var hemen yanında da bir tane tik işareti var kaldırsam ne olur açsam ne olur bir fikriniz varmı ? Nedir bu DirectX

lucas77 lucas77 (199)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    direcx11 microsoft un yapnis oldugu oyunları açmaya yarayan ek pakettir.

    örn:gta sa, gta v gibi nerdeyse he oyunda gerekli olan bir programdır.

    açmanızı tavsiye ederim..

    isimyoktr isimyoktr (3)
    6 yıl önce cevaplandı

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

        Merhaba bende DirectX 12 olarak gözüküyor yani 11 versiyonunuda kaldırabilirmi ? şimdiden teşekkürler

        combine combine (9)