Dışa ses vermeyen kulaklık önerisi

Selam, ben dışa ses vermeyen kulaklık arıyorum. Maksimum 2000 tl ye önerebileceğiniz kulaklık varmı?

adils adils (136)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kulaklık olarak kulak içi mi yoksa kulak üstü mü arıyorsun? Kulak içi olanların tamamı az da olsa dışa ses verir.  JBL in kulak üstü kulaklıkları genelde verimli oluyor. Kullananlar da memnun kalıyor.

    Ben Philips TAH4205 kullanıyorum. Memnunum. Sesi dışa vermiyor ama en yüksek seste elbette bir miktar dışa veriyor.  Daha önce de Philips kullanıyordum. En büyük sorunu genelde kulaklığın deriye benzer malzemesi bir kaç sene sonra dökülmeye başlıyor. Gerçi aynı durum farklı marka kulaklıklarda da karşıma çıktı.

    murat murat (12492)
    10 ay önce cevaplandı