Discord'da konuşurken karşı tarafa sesim çok az ya da hiç gitmiyor, nasıl çözebilirim?

Discord, meet ya da oyunda kulaklığımla konuşurken karşı tarafı duyuyorum fakat benim sesim gitmiyor ya da aşırı az duyuluyor. kulaklığımı değiştirdim fakat değişen bir şey olmadı. Ses ayarlarında bir değişiklik yapmadım. Nasıl düzeltebilirim?

umayumay umayumay (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorun sadece Discord'mu? Oyun içinden de test et, sorun var mı diye. Mesela CS:GO'da mic tuşuna basıp test et. R6, Valorant gibi oyunlarda da test et. Ön jak yerine arka Jak'ları dene. Ses kaydedicisini açıp test et, net duyuyor musun, iyi geliyor mu, az mı geliyor, çok mu geliyor gibisinden.

    hydra hydra (3800)