Discord'da ses nasıl değiştirilir?

Discord'da sesimi değiştirmek istiyorum. Kadın sesi ya da daha kalın bir ses kullanmak istiyorum. discord uygulamasında sesimi nasıl değiştirebilirim? Discord için ses değiştirme programı var mı?

Anonim Anonim (156)
8 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarda ses değiştirmek için Clownfish Voice Changer uygulamasını kullanabilirsiniz. Sadece Discord değil tüm uygulamalarda Clownfish Voice Changer ile sesiniz değiştirilebilir.

    Clownfish Voice Changer içinde

    • Kadın sesi
    • Erkek sesi
    • Alien Sesi
    • Helyum sesi
    • Bebek sesi
    • Robot sesi

    gibi farklı ses seçenekleri var. Bu seçeneklerden birini kullanarak Clownfish Voice Changer ile discord üzerinde sesinizi değiştirebilirsiniz.

    Clownfish Voice Changer programı buradan indirebilirsiniz: https://clownfish-translator.com/voicechanger/download.html

    Bu program ile bilgisayarda çalışan Skype gibi programlarda da sesinizi değiştirebilirsiniz.  Ses değiştirme uygulamaları genelde PC üzerinde çalışan tüm uygulamalarda, mikrofon kullanan tüm uygulamalarda sesi değiştirir.

    alattin alattin (16999)
    8 ay önce cevaplandı