Discord'da Sesli Mesaj Özelliği Nasıl Kullanılır?

bl4lev bl4lev (790)
11 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Discord'da sesli mesaj özelliği, kullanıcıların birbirleriyle konuşmalarını sağlayan bir özelliktir. Bu özellik sayesinde, kullanıcılar birbirleriyle sohbet edebilir, tartışma yapabilir veya sesli olarak oyun oynayabilirler. Bunun için şu adımları takip edebilirsiniz:

    1. Discord'u açın ve bir sunucuda veya chat sohbet etmek istediğiniz kanala gidin.

    2. Mesaj yazmak yerine, sol alt köşedeki daire şeklindeki kayıt düğmesine tıklayın.

    3. Sesli mesaj kaydına başlamak için, mikrofon simgesine basılı tutun ve kaydetmek istediğiniz şeyi söyleyin.

    4. Kayıttan sonra, mikrofon simgesine bir kez daha tıklayarak kaydı durdurun.

    5. Kaydı paylaşmak için, "Gönder" düğmesine tıklayın.

    6. Sesli mesajı dinlemek için, kaydedilmiş mesaja tıklayın.

    Sunucuda sesli mesaj özelliği göremiyorum, Neden?

    Sesli Mesajlar sunucuda mevcut değilse, bu özellik rollerinizde etkinleştirilmemiştir veya sunucuda devre dışı bırakılmış olabilir.

    Not: Sesli mesaj özelliği, mobil cihazlar için de mevcuttur ve mobil cihazlarda bu özelliği kullanmak için aynı adımları izleyebilirsiniz.

    bl4lev bl4lev (790)
    11 ay önce cevaplandı