Discord kitaplık bölümü gözükmüyor?

Discord uygulamasında kitaplık bölümü gibi seçenek bulunmuyor bu bölümü nasıl aktif edebilirim?

bl4lev bl4lev (790)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, ilk olarak karşılaştığınız sorunun bir hata olmadığını baştan belirtmemiz gerekiyor!

    Kitaplık bölümü nasıl aktif edilir?

    Çark basarak kullanıcı ayarlarına ulaşıyoruz

    Uygulama ayarları kategorisinden Görünüm seçeneğine tıklıyoruz

    Kaydırma çubuğunu Gelişmiş bölümüne gelene kadar aşaği doğru kaydırıyoruz

    Oyun kitaplığını göster seçeneğini kapalı olarak görüyorsunuz yanındaki kutucuğa basarak mavi tik çevirmeniz gerekiyor

    bu işlemler sonrası kitaplık bölümü aktif olarak uygulamanıza eklenecektir.

    bl4lev bl4lev (790)