Discord oyunları nasıl takip ederim veya takipten nasıl çıkarım?

Discord oyunları takip etmek istiyorum?

Discord takip ettiğim oyunları nasıl takipten çıkabilirim?

Discord activity feed nedir ne işe yarar?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Discord, activity feed oyunlar için en son haberleri otomatik olarak alır ve etkinlik akışında gösterir.

    sevdiğiniz oyunlardan güzel haberler almak için activity feed bölümünden takip edebilirsin ve arkadaşlarının takip ettiği oyunlarıda aynı bölümden görebilirsin.

    Discord oyunları takip etmek istiyorum?

    ilk olarak discord uygulamasına girmeniz gerekiyor ve yönlendirmeleri izleyin.

    • kulaklık iconu göreceksiniz yanında çark işareti olacak basınız ve ayarlar önümüze gelecek .

    • koşede aşa indirme çubugunu göreceksiniz ve en aşa indirelim activity feed seçeneğine tıklayın .

    • ve activity feed bölümüne girdik search for games yazan yere takip etmek istediğiniz oyunu yazınız .

    • ve resimdeki gibi oyunu yazıyoruz ve enter basıyoruz otomatık ekleniyor .

    Discord takip ettiğim oyunları nasıl takipten çıkabilirim?

    ve activity feed bölümünü öğrendiniz tekrar oraya girin oyunları göreceksiniz.

    • oyunların yanında unfollow yazısını göreceksiniz basıyoruz ve takipten çıkıyoruz.

    ve sorunu çözdük.

    bl4lev bl4lev (790)