Discord özel durum nasıl yapılır?

Discord özel durum nerede?

Discord özel durum nasıl yapılır?

Discord özel durum?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Discord yeni güncellemesi sayesinde özel durum artık hangi modda olduğunuzu rahat şekilde yazabileceksiniz bu özelliği hep beraber öğrenelim?

    Discord özel durum nerede?

    Özel durumu alt koşede nickinizi ve profil resminizi göreceksiniz çark işaretinin olduğu koşede bulabilirsiniz aşağıdaki görseldeki gibi

    Discord özel durum nasıl yapılır?

    Yukarda gösterdiğimiz görseldeki konuma geliyorsunuz profil resmine tıklayın ve girdik (Bir özel durum belirle) tıklayın

    ve karşımıza böyle alan gelecek o boş bölüme durum yazabilirsiniz (Social networking expert on uzmanim.net) örnek olarak eklenmiştir

    (Gülen yüze basarak emoji seçebilirsiniz özel durum için)

    ve o alanın aşasında bu durum ne zamana kadar kalacaksa ayarlamanı isteyecek

    • Buğün
    • 4 saat
    • 30 dakika
    • Temizleme

    Hangisini istiyorsanız onu seçiyorsunuz ve (kaydet'e) basıyoruz ve özel durum hazır

    Özel durumu nasıl sileceğim?

    Ve tekrar profil resmine basıyorsunuz resimde olduğu gibi koşedeki carpı işaretine dokunun ve temizlendi

    bl4lev bl4lev (790)