Discord sayfasindan fl studio muzik programi icin crack linki aldim dosya guvenli midir sizce?

Dosya yi indirdigim zaman virus bulasicagindan korkuyorum, tarattigimda da bazen supheli oldugunu soyluyor, bazen temiz veriyor anlayamadim. Dosyanin temiz olup olmadigini soylerseniz sevinirim. Ben bir discord sayfasindan fl studio muzik programi icin crack linki aldim dosya guvenlimidir sizce ?

Iyi gunler dilerim.

serhamit221 serhamit221 (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Crack işi riskli iştir, ancak bilindik sitelerden indirirseniz virüs bulaşma olasılığı azalır. Linke baktım aynı dosya bendede var şuanlık bir sıkıntı yok.

    hydra hydra (3800)