Discord silinmiş hesap tekrar geri nasıl aktif edilir?

Discord silinmiş hesap geri nasıl aktif edilir?

Discord arkadaşlarım ve oluşturduğum profil kaybolacak mı?

Discord hesap tekrar eskisi gibi sorunsuz çalışacak mı?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Discord uygulaması kullanıyorsunuz yanlışıkla hesap sildiniz veya kapatmak istediniz. ama tekrar uygulamaya eski hesap ile dönüş yapmak istiyorsunuz ( ve o hesapta silinmiş durumda) hesap tekrar aktif etmek için çözümleri izleyiniz.

    Discord silinmiş hesapları geri aktif etmeniz için şans veriyor 'vazgeçtiniz' paneli üzerinden.

    • Discord uygulamasına giriyoruz (uygulama veya web sitesi) eski hesap e postasını ve şifresini yazıyoruz dolduruyoruz giriş yapın

    ve burada panel gelecek

    • fikrinimi değiştirdin? böyle soru çıkacak karşınıza ''hesabı geri yükle'' yazan yere basıyoruz ve eski hesap yükleniyor.

    Discord arkadaşlarım ve oluşturduğum profil kaybolacak mı?

    Merak etmeyin arkadaşlarınız ve oluştuğunuz profil kaybolmayacak kaldıgınız yerden devam edebilirsiniz.

    yazdığınız mesajlar hala durmuş olacak hiç biri silinmez.

    ve tekrar eskisi gibi çalışacak

    e posta unuttuysanız yapacak bişi yok o hesap asla geri gelmez (üzgünüm)

    e posta yolluyorsunuz ingilizce sorunla ilgili böyle geri alınıyor diye biliyorum

    Güncelleme;

    14 günün ardından kalıcı olarak silinmektedir 14 gün geçmediyse geri alabilirsiniz .

    bl4lev bl4lev (790)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Güzel çözüm, mutlaka bi video çekmek lazım. omercik 4 yıl önce
    • @farurhenho video ile anlatmanız hoş olmuş teşekkürler . bl4lev 4 yıl önce