Discord telefondan 2 adımlı doğrulama sorunu

Merhaba,

Discord hesabımda 2 adımlı doğrulama var, telefondan discord hesabıma girince kod istiyor ama kod telefonuma SMS olarak gelmiyor ve discord yedek kodlar da ise yaramıyor ne yapmalıyım.

ilkaybaki ilkaybaki (236)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yedek kodlar da ise yaramıyor demişsin o zaman yapacak bişi yok yeni hesap açmaktan başka tek çözüm bilgisayar üzerinden girip 2 adımlı doğrulama kaldırman

    bl4lev bl4lev (790)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Bilgisayar'da zaten var giriş yapılı, telefondan giriş yapmak isteyince kod istiyor. ilkaybaki 3 yıl önce
    • Teşekkürler. @2brazzy ilkaybaki 3 yıl önce