Discord telemetry nasıl engellenir?

Discord ublock origin telemetri engelleme?

Discord telemetry nasıl engellenir?

bl4lev bl4lev (790)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İlk olarak herhangi işletim sistemi kullanıyorsanız discord'u tamamen silip kaldırdıktan sonra browse web işlemini uygulamanızı belirtmemiz gerekiyor bu işlemleri gerçekleştirdiyseniz hemen nasıl yapıldıklarının ayrıntılarına inelim?

    Browse web nasıl yapılır?

    Amacımız discord'u site içinde uygulama şekline döndürüp ublock origini aktif hale getirmek

    1. Sağ üstte 3 nokta veya cizik butonuna imlecinizi tıklatınız.

    2. Diğer araçlar'a imlecinizi dokundurun kısayol oluştur seçeneğine tıklatın.

    3. Pencere olarak aç kare içine tık atıp oluştur butonuna tıklatıyoruz.

    Ublock origin üzerinden telemetry nasıl engellenir?

    1. Ublock uzantısını imleciniz dokundurun ardından çark'a basarak ayarlara giriniz.

    2. Üst menüde fitrelerim seçeneğine imlecinizi dokundurun.

    https://discord.com/api/*/science
    https://discord.com/api/v*/channels/*/typing

    3. Yukarıda verilmiş olan kodları kopyalayıp fitrelerim içine yapıştırın değişikleri uygula ile onaylayın.

    Bu işlemlerden sonra discord sayfasını yeniliyoruz browse web ile çevirdiğiniz discord'a giriş yapıyorsunuz.

    Öneri?

    Kısa yola sağ tıklayıp başlangıca sabitle seçeneğini seçtikten sonra masa üstünden silebilirsin.

    bl4lev bl4lev (790)