Disk %100 Sorunu

Disk kullanımı Advandec System Çare üzerinden %100 oluyor ve klasörlere dahil çok yavaş biçimde açıyor. AdwClean ile hergün temizlememe rağmen bu sorun devam ediyor.

rd3ht rd3ht (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Arka pilanda  gereksiz çalışan programları birde windows başlangıçta  gereksiz gereksiz açılan programları kapat Advandec System Çare bu programı kullanmanı hiç tavsiye etmem kendim bir faydasını hiç görmedim

     bilgisayarınızı tarama yaptırın

    Malwarebytes  malware ve virüsler için burdan ndirin
    Hitman pro tarayıcı toolbar ve virüsler için burdan indirin

    AdwCleaner 6.030 malware için

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Hocam Windows İçin bazı şeyleri kapattım zaten arka planda hiçbirşeyde çalışmıyor rd3ht 7 yıl önce
    • yukarda tarama programlarını indirip tarama yaptınızmı candan 7 yıl önce

    Dediğinizi yaptım PC'yi açıp kapatınca mavi ekranda kaldı

    acil yardım bekliyorum

    http://i.hizliresim.com/NlD6WO.jpg

    rd3ht rd3ht (1)