“Disk alanından kazanmak için sürücüyü sıkıştırmak” ne demek ve bilgisayara ne faydası var ?

mat7 mat7 (336)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    disk sürücüsünde sıkıştırılma yapılır mesela dosyaları sıkıştırdığınızda bilgisayarınızda 1 gb kalmışsa 2 gb oluyor

    Pekte disk sürücüsünü sıkıştırmasını önermeyiz çok ihtiyacınız varsa bunu yapmanızı öneririz.Ama bazıları disk sıkıştırma olayını önermektedir bu kişiden kişiye göre değişebilen bir şeydir.disk sıkıştırmayı isterseniz bir deneyebilirsiniz ama zararada uğrayabilirsiniz bilgisayardan fazla verim alamassınız

    ardaq ardaq (-85)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler . Ne gibi zararı olabilir ? mat7 7 yıl önce