Disk C kendi kendine doluyor

Merhabalar uzmanım.net uzmanları...Benim problemim birçok kişide de rastlanan yerel disk c nin kendi kendine dolması. sistem koruması kapalı olmasına rağmen kendi kendine dolmaya devam ediyor. Geçici çözümler buldum fakat dolmayı engelleyemedim. Şimdiden yardımlarının için teşekkür ederim.

icoksz icoksz (3)
6 yıl önce sordu

  • Merhaba, benzer bir sorun geçtiğimiz hafta içerisinde benim başıma da geldi ki disk duraksız doluyor boş alan bayt ile ölçülmeye başlıyor. Cihazı yeniden başlattığında ise 4 gb boyutunda bir alan açılıyor ve tekrar dolmaya başlıyor. Öncelikle sorunun internet bağlantısından kaynaklandığını anladım. İnternete bağlı olduğum süreç boyunca sürekli dolma devam etmekteydi. Cihazımda 5 günlük araştırma yaptım ama hiç bir sonuca ulaşamadım. Son olarak Windows sıfırlamaya karar verdim şuan normal halinde devam etmekteyim. Aklıma gelen tek cevap ise bir ara internette şöyle bir firma dolaşıyordu. Bilgisayarınızı 10 saat bize bırakın ayda şu kadar kazanç sağlayın. Biz sizin bilgisayarınızı sunucu olarak kullanalım. Sanırım şirketten birisi bu firmanın yazılımını bilgisayarıma yükledi. İyi günler. ka4nklnc 6 yıl önce
  • Ben internete bağlı olduğum sürece mi oluyor bilmiyorum fakat %temp% dosyası içini temizlediğimde 70gb lık yer açabiliyorum ama bunu 2 günde bir tekrarlamam gerekiyor. Tek çözüm sıfırlamak mıdır diyorsunuz ? icoksz 6 yıl önce