Disk Kullanımı Sorunu Bilgisayar Yükleme Yapması Yavaşladı

Öncellikle roguekiller ile bilgisayarımda bazı bitcoin mining programları temizledikten sonra çıktı bu oyunlarda 20 dakika sürüyor loading ekranın geçmesi 5 kat daha fazla uzun sürüyor hatta oyun kapanıyor bf4 online giremiyorum nasıl çözerim format atcam en sonunda Disk kullamı loadingte %100 oluyor bu normal mi değil mi bilemiyorum

diagnoser diagnoser (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle bilgisayarınızı tek bir temizleyici ile temizlemek sorunları çözmeyebilir.Farklı temizlik araçları kullanarak bilgisayarınızı ayrıntılı olarak temizlemelisiniz.Aşağıdaki konuyu ziyaret edin orada sizin sorununuza yaşayan bir kullanıcının sorunu çözüldü.Oradaki programları kullanırsanız sizin de sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir.

    Windows 10 sürekli %99 Disk kullanıyor, Windows 10 disk sorunu nasıl çözülür?

    ismailsarp ismailsarp (6010)