Disk yazmaya karşı korumalı

Disk yazma korumasını kaldırma çeşitli programlarda kullandım

Kayıt defterindende ayarları değiştirdim kontrol ettim

flash belleği windows Xp işletim sistemi ile silmeye çalıştım yine olmadı

bir arkadaş bazı flash bellekler de yazmaya karşı koruma olduğunda çözümü olmadığını da söyledi

böyle bir şey var mı bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim flash belleklerin markası sandisk ve generic

kodadiprogramci kodadiprogramci (22)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Disk yazma koruması hatası ile ilgili burada detaylı bir çözüm var:

    Disk yazmaya karşı korumalı hatası nasıl çözülür?

    Linkte tüm olasılıklar var. Siz bunları yapmanıza rağmen disk yazma koruması alıyorsanız USB belleğiniz bozulmuş olabilir. Disk yazma koruması hatası farklı sebeplerden alınabilir. Bunlardan bazıları yazılımsal bazıları da donanımsaldır.

    alattin alattin (16984)
    8 yıl önce cevaplandı

    • buradaki yöntemleri de denedim olmadı işin garip kısmı sandisk yazma koruması oldumu bir daha kalkmıyor bozulup gidiyor yaklaşık bi 5-6 arkadaşımında oyle oldu hepside çöpe gitti kodadiprogramci 8 yıl önce