Disk yönetiminde(Sürücüler) görülen küçük alanlar

Format attığımızda bazen 100MB ve 450MBlik disk sürücüleri oluşuyor.
Bu disk sürücüleri de sistem ayrıldı sürücüsü ile aynı işlevi mi görüyor.

hangisinin ne işe yaradığı hakkında bilgilendirme yapar mısınız?

researcher researcher (17)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bilgisayarımıza format atarken otamatik olarak oluşturulan bölümler100 mb sağlam efi bölümü bu bölümler kurtarma recovery bölülmleri bu bölümler boot menüde seçenekler sunmaktadır sistem geri yükletme

    sistem görüntüsü geriyükletme başlangıç onarımı komut istemi daha bir çok işlem bu bölümler sayasinde yapılır

    candan candan (4301)