Diske Yazarken Neden Hızlı Başlıyor ?

Merhabalar;

benim harici diskimde, usb flash diskimde vs. içeriye birşeyler kopyalarken 5 saniyeliğine hepsinde çok büyük bir kopyalama hızı ile başlıyor sonradan yavaş yavaş düşerek bir yerde sabitleniyor ve kopyalamayı o şekilde bitiriyor bunun sebebi nedir?

Örneğin 4GB bir dosyayı kopyalarken 80mb/sn ile kopyalayarak başlıyor hatta bazen çok daha hızlı başlıyor ki kopyalama %15 ile falan başlıyor. Lakin sonradan 60mb/sn , 40mb/sn , 20mb/sn derken %15mb/sn de sabit kalıp kopyalamayı o şekilde bitiriyor.

rawarg rawarg (18)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarının Performansı Veya sistemin  Olabilir .

    Ama Sonuçta Kopyalanabiliyor ise Sıkıntı olmaz.

    huseyinking huseyinking (-50)