Diskimi başka bir bilgisayara harici olarak bağladıktan sonra kurtarma cd'si oluşturma ?

Merhaba,

Masaüstü bilgisayarım mavi ekran vermeye başladı ve hiçbir şekilde açamadım.Güvenli mod olumsuz, başlangıç kurtarma olumsuz.Daha önceden malesef kurtarma diski oluşturmadım.Sizlere sorum şöyleki ;

Diskimi söküp başka bilgisayara harici olarak bağladıktan sonra, Kurtarma diski oluşturabilirmiyim ? Nasıl yapabilirim ? şimdiden teşekkür ederim.

teknik58 teknik58 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    kurtarama cd si oluşturmak için geç kalmışınız oluştursanız dahi şimdiki haliyle oluşturabilirsiniz

    hatalı yedekleme olurdu

    bilgisayarınızın içindeki verileri alabilirsiniz resim video vs sonrada format atarsınız

     açılmayan bilgisayardan veri kurtarma progamı http://www.gezginler.net/indir/ultimate-boot-cd-for-windows.html

    candan candan (4301)