Disklerimi birleştirmeye çalışıyordum şimdi bilgisayara giremiyorum

Bilgisayarımı kurarken disklere ayırmıştım sonrasında bunları birleştirmek isterken bilgisayarımdaki "disk yönetimi" kısmından Windows'un kurulu olmadığı bir diske sağ tıklayıp "bölümü etkin olarak işaretle" dedim şimdi bilgisayarım açılmıyor ne yapacağım?

taha17 taha17 (91)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Boot ederken mi sorun yaşıyorsun? Hata mı veriyor?

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Yok diskleri ayırıp o şekilde kurdum PC'yi boot ekranında değil Windows 10 ayarlarından disk yönetiminden birleştirmeye çalışırken oldu. taha17 2 yıl önce