Disklerimi Boşaltmam Lazım Neyi Silmeliyim ?

http://i.hizliresim.com/JnQEZo.png

Resimdede gördüğünüz gibi 2 diskimide doldurdum ama boşaltmam gerekli ve neyi silip neyi silmemem gerektiğini bilemiyorum. Ayrıca bazı dosyaları silmeye çalıştığımda, "Klasör veya dosya başka bir programda açık olduğundan bu eylem gerçekleştirilemiyor. Klasörü kapatıp yeniden deneyin" diyor ama klasörüm açık da değil

Ayrıca şunu söylemek istiyorum daha önce Steam daki oyunlarımı yedeklemeden Steam'ı silmiştim ve tekrar kurduğumda oyunlarımı silmemiş olmama rağmen tekrar indirmemi istedi ve bende hepsini tekrar indirdim yani sorunum oyunlarım olabilir mi ?

Demek istediğim şu, oyunlarım zaten çok yer kaplıyor ama oyunlarımı daha öncesinden silmemişken bir daha indirdim, her oyundan 2 kez indirmiş oldum fakat bunlardan 1 tane gözüküyor bu oyunlar diskleri doldurmuş olabilir mi ?

Şimdiden teşekkür ederim hayırlı günler :)

taha17 taha17 (91)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    ►Silinmeyen dosya ve klasörler için geliştirilmiş ufak bir bir program olan Unlocker silmek istediğiniz dosyaların kilidini kaldırıp silebilirsiniz Kullanımının nasıl olduğunu bilmiyorsanız Unlocker nasıl kullanılır? Buraya Tıklayınız

    ►"Steam'daki oyunlarımı yedeklemeden Steam'ı silmiştim" demişsiniz bu durumda oyunlarınızı yedeklemeden Steam'den silmiş olmanız oyunlarınızında silinmiş olduğunu gösteriyor. Bu yüzden yeniden oyunlarınızı yüklemenizi istemiş

    lion lion (595)