DiskPart has encountered an error: Veri hatası (döngüsel artıklık denetimi).

Ben windows 10 kullanıcısıyım komut dosyasındaki kodları doğru şekilde yazıyorum ancak 'select disk (disk no)' ile diski seçtikten sonra clean işleminde hata alıyorum, devam edemiyorum. Nasıl çözebilirim? Hata:

'DISKPART> clean

DiskPart has encountered an error: Veri hatası (döngüsel artıklık denetimi).
See the System Event Log for more information.'

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

DiskPart has encountered an error hatasının çözümü için clean işleminden önce bölümleri silmeyi dene.

Disk part clean işleminden önce şunu yap

select partition 1

Önce bu şekilde bölümü seç. Daha sonra bu bölümü sil.

delete partition

daha sonra clean komutunu kullan.

hakan hakan (15424)