DiskPart ve Yeni Basit Birim Oluşturma Hatası

Bu sitedeki Windows biçimlendirmeyi bitiremedi hataları hakkında sorular ve çözümleri vardı.

Fakat ben bu konularla ilgili çalışma yaptığımda bana bu fotoğraflardaki hataları veriyor bilgisayar.

Bendeki disk bir hafıza kartı markası ise samsung. Lütfen YARDIM EDİN.

https://drive.google.com/file/d/0B7SlMoLujBzjZVM5LTRET0lZbmc/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0B7SlMoLujBzjY2lRaW1Ja3I0bVE/view?usp=sharing

sametcelik sametcelik (6)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Hafıza kartını çıkartalım

    Denetim masası > Programlar > Varsayılan Programlar altındaki > Medya veya aygıtların varsayılan ayarlarını değiştire tıklan ve > Tüm medya ve aygıtlar için Otatik Kulan'ı etkinleştir deki tiki kaldıralım ve kaydet diyelim.

    Hafıza kartını tekrar takalım ve biçimlendirelim

    Olmazssa yeniden başlatıp tekrar deneyelim

    Dahada olmazsa eğer bir okuyucu kullanıyorsanız onu bir değiştirin belki kilit filan vardır.

    Sorun çözülürse ayarları tekrar eski haline alabilirsiniz.

    Çözülmez ise buradan yazında farklı yöntemler bulmaya çalışalım.

    kutlugalp kutlugalp (136)