dixefi.com güvenilir mi? Bir dolandırıcılık girişimi mi?

Dixefi.com  sitesinden üyelik açtmıştım. bir kaç aydır ödemeleri yapmıyorlar. Güncelleme var diye oyalıyorlar.  Bir site bu kadar uzun süte güncellenir mi? Dixefi.com güvenilir mi?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Dolandırıcılık girişimi. Çiftlik Bank benzeri bir yapı. BTC yolluyorsunuz size iki katını yolluyorlarmış falan filan. Yakın zamanda patlar. Ne adar popüler oldu hiç bir fikrim yok ama günümüzde hala bunlara inananlar olması gerçekten üzücü.

    murat murat (12492)
    3 yıl önce cevaplandı

      Amatör bir dolandırıcılık girişimi. Bunlara para kaptıran varsa IBAN vereyim banada yollasınlar. En azından duamı alırlar. Buram buram keriz arıyorlar.

       Dixefi sitesinde yer alan nasıl çalışır bölümü

      Öncelikle Merhaba...

      Ücretsiz üye olduktan sonra,katılım sağlamak istediğiniz TUTARI aklınızda belirleyin, Örneğin: 0.01 BTC veya 1 BTC (bunlar minimum ve maksimum tutarlardır) Tekrar,göndereceğiniz e-posta miktarınıda aklınızda belirlemelisiniz.

      Örneğin: 10 ADET veya 100 ADET(bunlarda minimum ve maksimum tutarlardır)

      Aslında her bir E-POSTA %1 olarak işlem görür.(her kim nereden katılım sağlarsa)

      Örnek vermek gerekirse;Katılımcı 0.5 BTC ile DİXEFİ sistemine dahil oldu ve bir ay içerisinde belirttiği gibi 100 adet kullanımda olan E-POSTA adresini tarafımıza ulaştırdı. Tüm kontroller yapıldıktan sonra(1 ile 3 gün sürmektedir)katılımcı 100 ADET E-POSTA karşılığında 0.5 BTC'sini 1 BTC olarak geri alacaktır.(ASLINDA HEPSİ BU KADAR)

      Burada edeceğiniz tavsiye ilede her katılım içinde %10 arkadaşlık bonusu hakedersiniz,yaptıgınız her üye için sınır olmaksızın 'SONSUZA KADAR'.
      Sadece yapmanız gereken eylem "DENEMEK-DENEMEK-DENEMEK"​​​​

      -Sahte hesaplar farkedildiği an şartsız koşulsuz kapatılır(Bir daha açılmamak uzere)
      -Şifrenizin çalınma durumunda BİZİM BURADAN YAPABİLECEĞİMİZ bir hamle yoktur,O yüzden LÜTFEN ŞİFRENİZİ KİMSEYLE PAYLAŞMAYIN..
      -Tarafımıza gönderdiğiniz E-Posta'ların aynısı 2.defa gönderilmemelidir.
      -Siz DÜRÜST olursanız bizde size DÜRÜST olacağız (bunun garantisini veriyoruz)

      http://dixefi.com/ Bizi tanıyın bölümünde yazan

      Öncelikle söylenilmesi gereken tek şey sizin ile BİRLİKTE GÜÇLÜ oluşumuzdur, Birlikte kazanmaya odaklanıp yolumuza devam etmekteyiz.. "iNTERNET DÜNYADA DEVAM ETTiGi SÜRECE"

      Özet olarak sizi dolandıracaklarının garantisini veriyorlar. Bugün itibari ile elimdeki tüm bilgiler ile siber polise suç duyurusunda bulundum.

      hakan hakan (15424)