Diz üstü bilgisayar önerisi

Merhaba. 3000 3300 civarı diz üstü bilgisayar ne alınmalıdır? Almışken iyi bir şey almak istiyorum. Hem performans olarak hem sağlamlık olarak.

rzgr rzgr (17)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Asus X407UB-BV234 Intel Core i5 7200 4GB 256GB SSD MX110 Freedos 14" Taşınabilir Bilgisayar

    https://www.hepsiburada.com/asus-x407ub-bv234-intel-core-i5-7200-4gb-256gb-ssd-mx110-freedos-14-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000NXGFR?magaza=Sesapc

    SSD olması önemli. Aynı zamanda i5 işlemci.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Hocam başka bir öneri va mı rzgr 4 yıl önce
    • Toplamaya Ne dersiniz olur mu rzgr 4 yıl önce
    • Laptoplar a ram takıla biliyor yani ram ı arttırıla biliyor ve sdd de arttırıla biliyor. @rzgr darkcrak 4 yıl önce
    • @rzgr Toplama da olabilir tabi. Ama toplama bilgisayarlar daha sorunlu olabiliyor. murat 4 yıl önce
    • Daha iyi bir ürün yok mudur? Ekran kartı çok düşük rzgr 4 yıl önce

    Eğer Laptop zorunlu değilse masaüstü önerebilirim performanslı olur.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Hocam masaüstü önerinizi de alayım ama laptop daha öncelikli olur rzgr 4 yıl önce