Dizi izleme sitelerinde bazı videolar açılmıyor: oload.icu geçersiz bir yanıt gönderdi.

Bazı dizi izleme sitelerinde player olarak Open seçtiğimde oload.icu geçersiz bir yanıt gönderdi. hatası veriyor ve videolar açılmıyor. Sorun ne olabilir?

hakan hakan (15409)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dizi siteleri pek çok farklı player kullanıyor. Moly, Ares, King, Odnok ve open gibi pek çok video player mevcut. Bunlardan bazıları aşırı reklam barındırıyor.

    Sorun sadece playerde reklam olması değil. Bu reklamlar zararlı kodlar barındırıyor.

    Open player üzerinde pek çok reklam barındırır. Bu reklamlar genelde zararlı kodlar içerir. Eğer antivirüs kullanıyorsanız antivirüs yazılımı reklamlar yüzünden video kaynağını engelliyor olabilir.

    Eğer başka bilgisayarda video açılıyor fakat sizde açılmıyor "...geçersiz bir yanıt gönderdi." hatası alıyorsanız bunun sebebi antivirüs olabilir.

    hakan hakan (15409)