Dizi izlemek için uygun fiyatlı laptop önerileri

Merhaba ben sadece dizi izlemek için bir laptop arıyorum. Arada ödev yapıcam o kadar. Fiyat olarak uygun bir şey olsun istiyorum. Günde 3-4 saat dizi izlerim, şarj ömrü nasıl olur?

mugee mugee (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, sizin işinizi görecek laptoplar arasından seçim yapmanız için en düşükten en yükseğe doğru bir liste bırakıyorum. Buradan bakarsınız. Ama şunu söyliyim dolar kurundan ötürü sizi kanser etmeyecek bir laptopu uygun fiyata bulmanız zor. En az 1500 ile 2000 TL arasını gözden çıkarsanız iyi olur.

    Link: http://www.vatanbilgisayar.com/1000-2000-tl-arasi/notebook/

    Eğer ağır işler yapmayacaksanız, sadece film izleyecekseniz tablette alabilirsiniz.

    Bir de şuraya bakın, burada daha iyi fiyatlar varmış: https://www.hepsiburada.com/laptop-notebook-dizustu-bilgisayarlar-c-98?filtreler=fiyat:1000-2500

    Almak istediğiniz laptopa karar verdikten sonra hangisi olduğunu bana söyleyin, iyi mi kötü mü fikir verebilirim.

    omercik omercik (9418)