Dizi sitelerinde Bağlantı sıfırlandı hatası alıyorum

Dizi sitelerinde Player seçtiğim zaman gri ekran üzerinde Bağlantı sıfırlandı. hatası alıyorum. Player Odnok olduğunda Bağlantı sıfırlandı hatası geliyor. Sorun ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dizi siteleri genelde videoları Bağlantı sıfırlandı uzun adı ile Odnoklassniki  ya da kısa adı ile Ok.ru sitesine yüklüyor. Player geelde Odnok olarak görünür.

    Görünen o ki şuanda ok.ru sitesine bir erişim engeli söz konusu. VPN ile siteye girmek videoları oynatmak mümkün. Dizi sitelerindeki sorunda eğer video ok.ru sitesine yüklüyse bundan kaynaklanıyor.

    hakan hakan (15424)