Dizibox'a giremiyorum. Dizibox açılmıyor çözümü nedir?

Dizibox sitesinden film izlemek için dizibox.com adresine girmeye çalıştım ama site açılmıyor. Dizibox neden açılmıyor?

Dizibox'a nasıl girilir? Dizibox nasıl açılır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 5 Cevap

    Dizibox'a ne oldu? Dizibox neden açılmıyor?

    Aralarında dizibox.com sitesinin de bulunduğu bazı dizi izleme sitelerine erişim engeli getirildi. Bu nedenle dizibox.com açılmıyor Türkiye'den girilmiyor.

    Eğer sizde dizibox açılmıyorsa bunun sebebi erişim engeli getirilmiş olmasıdır.

    Dizibox nasıl açılır?

    Dizibox'un yeni güncel sitesi olan https://www.dizibox.pw/ adresine giderek siteye erişim sağlayabilirsiniz. Artık Dizibox'a yeni dizibox.pw adresinden girebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      bende erişemedim. google a yazdığımda uzmanim.net sitesinden güncel adresi öğrenmeye çalıştım ama bulamadım. üye olup bilgi vermek istedim. benimle aynı durumda olanlar için bilgi olması adına güncel yabancı dizi izleme için dizibox ın adresi dizibox.tv olmuş.

      herkesin bilgisi olsun. teşekkürler.

      turan155 turan155 (9)
      1 yıl önce cevaplandı

      • Bu başlıktaki linkleri kaldırmama rağmen ısrarla ek link verdiğin için ve sorulara sadece cevap vermiş görünmek için bir şeyler yazdığın için hesabın kapatılmıştır. hakan 1 yıl önce

      yabancidizi.pw adresine erişim sağlayamıyorum. güncel adresi nedir ? yabancidizi adresinde üyeliğim vardı. Tüm bilgilerim gitti. Bilen varsa link atabilir mi. tarayıcıya yazdığımda erişemiyorum.

      shelter shelter (1)
      1 yıl önce cevaplandı

        yeni adresi dizibox.in

        frooze frooze (1)
        5 ay önce cevaplandı

          Araştırmalarım sonucu üye oldum ve benim çektiğim eziyeti çekmemeniz için paylaşıyorum. uzmanim.net google da ilk çıkıyor. bu yüzden paylaşıyorum.

          Yeni kapanan;

          yabancidizi.pw 'nin yeni adresi yabancidizi.pro

          dizibox.tv'nin yeni adresi dizibox.in

          sinemafilmizle'nin yeni adresi sinemafilmizle.com.tr

          filmizlesene.vip'in yeni adresi filmizlesene.pro

          dizilab.org 'un yeni adresi dizilab.com

          buse36 buse36 (1)
          5 ay önce cevaplandı