Dizin adı geçersiz hatası

herhangi bir uygulamaya tıklayınca c:/ DİZİN ADI GEÇERSİZ yazıyor sebebini bulamadım yardım edermisiniz ?

sefttkx sefttkx (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sorunu şu şekilde çözdük:

    1. İlk olarak Onedrive hesabından çıkış yap ve uygulamayı kaldır.
    2. C: > Kullanıcılar ve bilgisayarınızın adı neyse o klasörüne girin.
    3. Klasöre girdikten sonra Masaüstü diye bir klasör açın.
    4. Masaüstü klasörünü açtıktan sonra en sol tarafta masa üstü simegesi var ona tıklayın ve sağ tıklayın ve sonra özellikler'e tıklayın.
    5. Özelliklerden konum ve ardından yeni açtığımız klasörün konumunu seçelik yani o klasörü seçelim ve uygula diyip bilgisayarımızı yeniden başlatalım.

    Eğer sorununuzu düzeltemediyseniz uzaktan bağlanıp sorununuzu çözebilirim.

    darkcrak darkcrak (5168)