Dizüstü Bilgisayar Kapanmıyor

Arkadaşlar bende HP markalı bir dizüstü bilgisayar var bilgisayarı kapatmaya çalışıyorum bilgisayarı kapat diyorum kapatılıyor diye ekran geliyor ama kapanmıyor sadece bilgisayarın wifi tuşu kapanıyor yani wifi tuşu beyazken turuncu oluyor eskiden tam kapanırdı bütün ışıklar sönerdi ve sorun sadece orda değil bilgisayar uyku modunada geçmiyor uykuya tıklıyorum sadece ekran kararıyor ama geçmiyor nerden anlıyorsun derseniz eskiden uyku moduna geçerken power tuşunun üstündeki ışık yanıp sönerdi ama artık öylece kalıyor bilgisayarı tam kapatmak için ise tamamen power tuşuna basılı tutmam gerekiyor sizce sorun ne olabilir

Not: bilgisayarı 2 gün önce sıfırladım ondan sonra böyle bir şey oluştu

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sorun Çözülmüşdür link

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

      temmuz temmuz (12505)
      7 yıl önce cevaplandı

        Yokmu başka yardım ede bilecek birii

        nizi666 nizi666 (179)
        7 yıl önce cevaplandı

        • dediğini yaptım kapandı ama gene tam kapanmadı yani problem devam ediyor nizi666 7 yıl önce