dizüstü bilgisayar kapanmıyor!

düzüstü bilgisayar kapanmıyor kapat desemde yanıt vermiyor anca hazırda beklet diyince kapanıyor , hp pavalion g6 windos 7

kullanici413671 kullanici413671 (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oturumu kapatıp daha sonra kapamayı denedin mi?

    Olmazsa, çalıştır ı aç cmd yaz sonra açılan  konsola "help shutdown" yaz orda kapatma süresi (/t galiba) vb nası kullanıcağını gösteriyor orda örnek verilmiş zaten

    bakma sebebin şuydu; not defterini açıp

    "shutdown <komutlar(süreyi 0 tut)>" yaz

    Farkkı kaydet(crtl shift s)

    altta metin belgesi yazacak ona tıkla ve Tüm Dosyalar de.

    sonra dosyanın ismini "Kapat.bat" yap.

    fbarda fbarda (26)