Dizüstü bilgisayar kasasındaki çizik nasıl giderilir?

Dizüstü bilgisayarım alüminyum kasa nasıl çizildi açıkcası bilmiyorum. Nasıl giderebilirim?

Mikrofiber bez ile birkaç kez laptopu sildim tozlardan arındırmak için ondan dolayı olmamıştır sanırım.

kullanici860251 kullanici860251 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    biraz arabaya şe apar gibi olcak ama olsun onunla aynı renkte bir şey ile boyayailirsinçok fazla belli etmeden

    oguzhan08 oguzhan08 (45)
    3 yıl önce cevaplandı

       Çizik Giderici Pastalar var. Ama değer mi bilemem. Bunlardan birini alabilirsin.  Ben olsam o çiziğe o kadar takılmam mesela. Zamanla zzaten varlığını bile unutursun.

      Sonax'ın sanırım  Çizik Giderici Pastası vardı iş görüyordu. Ama çiziğin derinliği önemli.  En ucuz yöntem o alanı benzer bir renk ile boyaman olur. Mesela benzer bir oje bulursan onunla kapatabilirsin. Evet oje. En ucuz çözüm olur. Siyahta işe yaramıştı ;)

      hakan hakan (15409)