Dizüstü Bilgisayarda Çözünürlük Algılama Sorunu

Dizüstü bilgisayar ekran çözünürlüğü 1920 x 1080 ; Fakat oyun en yüksek çözünürlüğü 1366 x 768 algılıyor.

Oyunun 1920 x 1080 çözünürlüğünü algılaması için ne yapılabilir ?

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oyunu bir de harici ekran kartıyla açmayı denedin mi?

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho denedim malesef yine aynı.Acaba başka bi ayar ya da güncelleme mi gerekiyor ? ybaskin34 4 yıl önce
    • @ybaskin34 oyunun adı nedir? bi araştıralım omercik 4 yıl önce
    • @farurhenho oyun Pes 2017. ybaskin34 4 yıl önce
    • @farurhenho bi çözümü var mı , düzeltebilir miyiz ? ybaskin34 4 yıl önce
    • Yazmayı unutmuşum ben ne yazık ki bir çözüm bulamadım. İnternette ingilizce olarak "pes 2017 resolution 1920x1080 problem" diye aratıp yabancı kaynaklara bakabilir misin? Umarım çözülür hatta çözersen beraber bi video bile çekebiliriz. @ybaskin34 omercik 4 yıl önce
    • @farurhenho hımm . anladım canın sağolsun 😊. tamam dediğin şekilde bende bi bakayım yabancı kaynaklara. Çok çok teşekkür ederim zaman ayırdığın için sağolasın. 🙏🙏😉 ybaskin34 4 yıl önce