Dizüstü bilgisayarım açılmıyor

Laptop 35 40 cm yükseklikten halıya düştü. düştüğünden sonra 1.5 saat çalıştı daha sonra kapattım içeri gittim geri geldim açma tuşuna bastım açıldı şifre girme ekranı geldi onu gördüm fakat tekrar şifreyi girmeden içeri gitmek zorunda kaldım tekrar gelince bilgisayarı kapalı halde buldum ve açma tuşuna bastığımda açılmıyor ve sadece şarj aletinin kablosunu taktığımda şarj ışığı yanıyor ve tekrar tekrar denedim açma tuşuna bastım açılmadı boşta bıraktım pilini söktüm 5 6 saat pilsiz durdu ve pilsiz açmayı denedim şarj kablosunu takıp yine sonuç hüsran. hiç bir led ışığı yanmıyor sadece şarj kablosunu taktığımda şarj oluyor ışığı gözüküyor. Açma tuşuna bastığımda güç led'inin ışığı sönük bir şekilde yanıp direk sönüyor. acaba sorun ne olabilir ? .

frknd frknd (3)
7 yıl önce sordu

  • Sayfa yenileyerek çözüm bulamazsın hakan 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Bir şekilde içinde kısa devre ya da temassızlık oluşmuş olma ihtimali yüksek. Düşme sonrası böyle bir durumla karşılaştığın için en sağlıklısı servise götürmen.

Yapılması gereken tüm işlemleri yapmışsın. Demek ki sorun bir tür statik elektrik birikmesi vs değil.

hakan hakan (15424)
7 yıl önce cevaplandı

    Tamam Teşekkür ederim.

    frknd frknd (3)