Dizüstü bilgisayarım var kapatıp tekrar açınca 10-15 kere açıp kapatınca açılıyor

Dizüstü bilgisayarım var kapatıp tekrar açınca 10-15 kere açıp kapatınca açılıyor. Her türlü çözümü denedim fakat olmadı.

ayberk61 ayberk61 (1)
7 yıl önce sordu

  • WhatsApp: 05367315859 ayberk61 7 yıl önce
  • Sorunuz çok açık değil. Bu sebepten cevap almanız zor @candan'ın dediği gibi detayları vermelisiniz. alattin 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

GEREKLİ BİLGİLER

1 ) işletim sisteminiz

2 ) sistem özellikleri

3 ) daha önceden varmıydı böyle bir hata

4 ) bu hata durupdurukenmi oldu veya sisteme ait bir dosyamı sildiniz

candan candan (4301)