Dizüstü bilgisayarımın ekranı 60 hz harici 144 veya 240 hz monitör alsam oyunlarda daha iyi sonuç alabilir miyim?

Dizüstü bilgisayarımın ekranı 60 hz harici 144 veya 240 hz monitör alsam oyunlarda daha iyi sonuç alabilir miyim? Mevcut sistem destekler mi?

sibermedia sibermedia (23)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Oyunlarda 144 FPS'i geçmediği sürece 144 Hz alınması gereksiz, ama ileriye dönüklük açısındann tabii ki 144 Hz alınmalı. Oyunlarda ayar farketmeksizin 144 FPS'in altına düşüyorsa 144 Hz'den verim alamazsın. Mevcut sistemin d estekleyip desteklemediğini bilemem, çünkü laptopun HDMI çıkışının sürümü önemli.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Anladım. 110 fps alıyorum o zaman gerek yok. Daha iyi bir bilgisayar almak daha mantıklı. Cevabınız için teşekkürler.

      sibermedia sibermedia (23)