Dizüstü bilgisayarımın jak girişi bozuldu, ne yapmalıyım?

Kulaklığımı takıp şarkı dinlemeye başladım, ses bilgisayarın kendi hoparlörün'den geliyordu. Kulaklığı telefonda denedim çalıştı. Bilgisayarı 4 ay önce aldım bilgisayarcıya götürsem sıkıntı çıkar mı?

mengola11 mengola11 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Öncelikle,
    Sistem Geri Yükleme yap, eğer yazılımsal bir sorun oluştuysa sistem geri yükleme yaparak düzeltebilirsiniz.

    Sistem Geri Yükleme nasıl yapılır?

    Bilgisayarın garantisi var mı? Garantisi varsa müdahala etmek garanti dışı kalmasına neden olabilir.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • sistem geri yüklemesi yapmak garanti kapsamı dışında kalmasına neden olur mu mengola11 3 yıl önce
    • Olmaz. hydra 3 yıl önce
    • Eğer sorun yine devam ederse garantiye yollayın. @mengola11 hydra 3 yıl önce
    • tekrar rahatsız ettiğim için özür dilerim. şimdi ben bir sistem geri yükleme noktası oluşturdum. oluşturduğum noktaya dönünde ne değişecek? atıyorum masaüstüm değişecek mi @hydra mengola11 3 yıl önce
    • Geri yükleme noktası önceden oluşmuşsa işe yarayabilirdi. Ama şimdi nokta oluşturup o noktaya gitseniz bile fark olmayacaktır. Başka bir kulaklık varsa jak girişine takar mısınn? @mengola11 hydra 3 yıl önce
    • denedim olmadı o zaman garantiye yolluyorum teşekkür ederim yardımların için @hydra mengola11 3 yıl önce
    • Rica ederim. @mengola11 hydra 3 yıl önce

    Garantisi varmış. Garantisi olan bilgisayarda kediniz işlem yapmayın. Hele ki hak girişinde sorun varsa. Doğrudan servise yollayın. Sonra kıllık yapan birine denk geliyorsunuz.  Yok şunu yapmışsın yok bunu yapmışsın diye garanti dışına çıkartmaya uğraşıyorlar.

    murat murat (12492)