Dll dosyalarım Kendiliğinden siliniyor

         Öncelikle Yazım Hatası varsa affola yeni katıldım. Başımı ağrıtan bir problemim var.

         Company of Heroes adında bir oyun yükledim, bir süre oynadıktan sonra bir ay kadar girmedim ve oyuna tekrar girdiğimde steam_api.dll adındaki dosyanın eksik olduğunu fark ettim. Tekrar Crack yapmak için Rardan çıkardığım dosyanın içine girdim ve Dll yi Rardan çıkardım. Çıkardığım an hiçbir uyarı almadan dll buhar oldu uçtu sanki. Antivirüs ve Defender kapalı olduğu halde tekrar siliniyor ve silindikten sonra Appdata-Local-Temp klasöründe Rar$DRa0.046 adında bir içi boş klasör oluşturuyor. Silinmeden hemen önce dll ye tıklayınca erişim engellendi uyarısı alıyorum.

       Windows 7 32 bit Home premium kullanıyorum.

emirsafa emirsafa (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aramıza hoş geldin. Bahsettiğin sorun genelde antivirüs programlarının sebep olduğu bir problemdir. Sıkıştırılmış dosyanın içinden çıkardığın dosyalar kendiliğinden siliniyorsa arkaplanda çalışan bir antivirüs servisi tarafından otomatik siliniyor demektir.

    Antivirüs programı kapalı dahi olsa arkaplanda servis olarak çalışıyor olabilir.

    alattin alattin (16984)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Eminim Tüm Antivirüs sistemi kapalı Hatta Kaldırdığımda da aynı şey oldu emirsafa 7 yıl önce